Her kadın, daha dolgun, daha çekici dudaklara sahip olmak ister. Bazı dudaklar özgün yapısıyla iz bırakır, bu sebeple Çekici ve Güzel bir Yüz için dudaklar oldukça önemli yere sahiptir. Çekici bir yüzün adeta imzasıdır.

Dudak Dolgusu estetiği sürekli kendini güncelleyerek  farklı teknikler  yardımıyla daha seksi daha dolgun ve daha çekici dudak modellerinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Dudak estetiğinde iz bırakacak etkiye sahip ANGELİNA DUDAK Tekniği ile daha çekici ve güzel dudaklara sahip olabilirsiniz.

Angelina dudak, klasik dudak dolgusuna kıyasla farklı bir dudak yapısı, daha çekici, daha belirgin ve daha dolgun dudak isteyenler için geliştirilmiş bir yöntemdir. Bu uygulama için, çene yapısı, dudak yapısı ve burun bütün olarak ele alınmaktadır ve angelina dudak uygulanabilmektedir.

Angelina Dudak Nasıl Uygulanmaktadır?

Angelina dudak uygulanırken, bir ip yardımıyla dudağın orta kısmına dolgu maddesi verilmeden, sadece dudak yanları hacimlendirilmektedir. Bu sayede dudaklar üst üste geldiğinde dudağın alt üst arasının hafif aralıklı durması sağlanmaktadır.

Daha hoş, daha çekici ve çarpıcı dudaklara sahip olmak istiyorsanız, klasik dudak dolgularının yerine daha farklı dudaklar için Angelina Dudak dolgusu ile kendinizi harika hissedeceksiniz!