Angelina Dudak

Angelina Dudak

Her kadın, daha dolgun, daha çekici dudaklara sahip olmak ister. Bazı dudaklar özgün yapısıyla iz bırakır, bu sebeple Çekici ve Güzel bir Yüz için dudaklar oldukça önemli yere sahiptir. Çekici bir yüzün adeta imzasıdır.

Dudak Dolgusu estetiği sürekli kendini güncelleyerek  farklı teknikler  yardımıyla daha seksi daha dolgun ve daha çekici dudak modellerinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Dudak estetiğinde iz bırakacak etkiye sahip ANGELİNA DUDAK Tekniği ile daha çekici ve güzel dudaklara sahip olabilirsiniz.

Angelina dudak, klasik dudak dolgusuna kıyasla farklı bir dudak yapısı, daha çekici, daha belirgin ve daha dolgun dudak isteyenler için geliştirilmiş bir yöntemdir. Bu uygulama için, çene yapısı, dudak yapısı ve burun bütün olarak ele alınmaktadır ve angelina dudak uygulanabilmektedir. 

Angelina Dudak Nasıl Uygulanmaktadır?

Angelina dudak uygulanırken, bir ip yardımıyla dudağın orta kısmına dolgu maddesi verilmeden, sadece dudak yanları hacimlendirilmektedir. Bu sayede dudaklar üst üste geldiğinde dudağın alt üst arasının hafif aralıklı durması sağlanmaktadır. 

Daha hoş, daha çekici ve çarpıcı dudaklara sahip olmak istiyorsanız, klasik dudak dolgularının yerine daha farklı dudaklar için Angelina Dudak dolgusu ile kendinizi harika hissedeceksiniz!

Benzer Makaleler

Çene ve Çene Hattı (jawline) Dolgusu

Yaş ilerledikçe, vücudumuzda sinyaller vermeye başlamaktadır. Bazen aynaya baktığımızda yaşlandığımızın farkına varırız! Yaşın ilerlemesiyle çene küçülmekte ve neredeyse ...

Yanak Dolgusu

Yüzümüz yaşımızı ele veren en önemli bölgedir! Yüzümüzdeki ifadeye kadar birçok farklılık yaşımızı ortaya çıkarmakta ve yorgun ya da nasıl göründüğümüzü belirlemektedir.

Elmacık Kemiği Dolgusu

Elmacık kemiği; göz kapaklarının alt kısmından başlamakta ve kulak kepçesine kadar uzanmakta olup, burnun hemen iki yanında yer almaktadır. Elmacık kemiğinin belirgin olm...

Burun Dolgusu

Burun dolgusu, burun estetiğine alternatif olarak geliştirilmiş, bıçak altına yatmak istemeyenler için şekil bozukluklarının acısız ve ağrısız giderilmesini sağlayan etki...

Hemen Ara
Neredeyiz ?