Gelişmiş lazer teknolojisi LASEMD, istenilen kozmetik sonuçlara ulaşmak için kullanılan madde ve ürünler olarak nitelendirilen kozmesötik dediğimiz ürünlerin ciltte aktif olarak uygulanması ve tüm ciltte iyileşme sağlayan bir CDS’dir.

CDS; Kozmesötik Salım Sistemi denilen, kozmetik bileşenlerin lazer aracılığıyla cilde uygulanması, istenilen estetik sonuca varılmasını sağlayan bir yöntemdir. Kozmetik ürünler yaygın olarak kullanılmaktadır, ancak bu ürünler cilt tarafından yeterince emilim sağlayamamaktadır. Bu anlamda istenilen sonuçlara ulaşmak için Thulium lazer de denilen LASEMD yöntemi kullanılmaktadır. Bu uygulama ile cilt dokusunda açılan mikro yaralar ile kozmesötiğin cilt derinliklerine ulaşması sağlanır. Bu sayede kısa zamanda etkili sonuçlar elde edilir.

Lif bazlı lazer olan LASEMD ile, atış ölçüleri hesaplanabilmekte ve nokta atışlar yapılmaktadır. İstenilen derinliğe ve belirlenen alana ulaşılması sayesinde kısa süreli ve kusursuz tedavi uygulanabilmektedir. Kırışıklık giderme, cilt yenileme gibi tedaviler anesteziye ihtiyaç duyulmadan günlük yaşamı etkilemeden kısa sürede uygulanabilmektedir.

Baby Face Beauty Lazer her cilt tipine uygulanabilmektedir. Yaklaşık 6 dakika süren uygulama ile hassas ciltlerde olmak üzere çeşitli cilt tiplerine uygulanabilmektedir. Estetik amaçlı ya da cilt yenileyici özelliği tercih edilerek istenilen tedavi uygulanabilmektedir. Thulium lazer özellikle kırışıklık azaltma için etkili yöntemlerin başında gelmektedir. Cilt beyazlatma, cildin parlamasını sağlama, yara tedavileri, tüylenme sorunlarına ve saç dökülmelerine çözüm sağlamaktadır.

LASEMD ile özel hazırlanan serumlar etkili sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Cildin alt derinliğine ulaşması ve nokta atış yapılması sebebiyle ciltteki gevşemeler, boyun sarkmaları gibi zorlu tedaviler kısa sürede ve konforlu olarak sağlanmaktadır. Baby Face Beauty Lazer kişiye özel olarak uygulanmaktadır, hastanın ihtiyacı olan tedavi yöntemine göre özel serumlar hazırlanmakta ve ihtiyaç duyulan tedavi uygulanmaktadır. Cilt yapısına göre uygulama yapılan seans süreleri ve seans sayıları değişiklik gösterebilmektedir. Seans sonrasında ciltte meydana gelen olumlu tepkiler birkaç saat içinde fark edilmektedir.

LASEMD kısa sürede uygulanması ve sonuçlarının kendini göstermesi sayesinde kozmetik ve estetik alanında kısa sürede yerini almıştır. Thulium lazer ile cerrahi işlemlere gerek kalmadan, günlük yaşantınızı etkilemeden güzelleşmek LASEMD ile artık çok kolay…