Buz Lazer Epilasyon şu an teknolojinin vardığı en yüksek epilasyon teknolojisidir. Lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. 810nm dalga boyunda bir diode lazer teknolojisiyle çalışır.

Buz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyon a bambaşka bir boyut getirdi, artık acı yok, çünkü artık Soprano ICE lazer cihazlarının başlığı Buz, işte Buz Lazer ismi de buradan geliyor. Artık seans süreleri yarı yarıya kısaldı çünkü artık Soprano ICE lazer cihazlarının tedavi başlık uçları çok daha geniş ve büyük işte bu yüzden, Buz Lazer çok daha hızlı. BuzLazer™ teknolojisiyle sıcak taş masajı konforunda ve çok kısa süren seanslarıyla uygulama yaptırabilirsiniz, Buz lazer cihazının markası, Soprano ICE’dır.

Buz Tutan Tedavi Başlığı

Adından da anlaşılacağı üzere BuzLazer™ demek acı ağrı olmayan konforlu lazer epilasyon demek, istenmeyen tüylerden kurtulmak için vücudumuzda gezdirilen tedavi başlığının uygulama anında buz tutarak acıyı ve ağrıyı ortadan kaldırması ve bunu yaparken de etkinliğinden hiçbirşey kaybetmemesi. İşte teknoloji ve işte BuzLazer™ yani, Soprano ICE.

Buz Lazer Nedir?

Buz Lazer, acısız ve ağrısız epilasyon teknolojisidir. İstenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak ve bu işlemi konforlu olarak sağlamak için geliştirilen Buz lazer, masaj hissi veren uygulama özelliğiyle diğer yöntemlerden ayrılmaktadır. Buz başlık ile epilasyon yapılacak olan bölge soğutulmakta, kademeli ısıtma özelliği sayesinde kıl kökleri tahrip edilmektedir.  Ütü yapar gibi uygulanmakta olan Buz Lazer, diğer yöntemlere göre zamandan da kazandırmakta ve tüm vücuda yaklaşık 35 dakika gibi bir sürede uygulanabilmektedir. Buz başlık sayesinde acı, ağrı, yanma ve cilt lekeleri gibi sorunları da tamamen ortadan kaldırmıştır.

Buz Lazer Uygulanan Bölgeler Nelerdir?

Yüz bölgesi, sırt, göbek, bacak, koltuk altı gibi tüm vücuda uygulanabilmektedir. Vücudun en hassas bölgelerine de güvenle uygulanabilmektedir.  Ayrıca ulaşılması zor olan kulak içi, burun için gibi bölgelere de özel ucu sayesinde epilasyon uygulanabilmektedir.

Buz Lazer Seansları Ne Kadar Sürer?

Buz Lazer en hızlı uygulanan epilasyon teknolojisidir. Tüm vücut bölgesine yaklaşık 35 dakika gibi kısa sürede uygulanabilmektedir. Seans sayıları ise kişiye göre değişiklik göstermektedir. Cilt ve kıl yapısı belirleyici olduğundan her kişide farklı sürelerde sonuçlar alınabilmektedir. Zamandan da kazandıran Buz Lazer epilasyonda devrim niteliği taşımaktadır.