Cerrahi olmayan yüz kaldırma işlemlerini bünyesinde barındıran, vücut tonlama işlemlerini de gerçekleştiren teknolojiye Caci Quantum denilmektedir. Zayıflama ve yüz kaslarının yeniden tanımlanması için yapılan uygulama ile ciltteki kırışıklıklar azaltılarak, vücut sarkmaları toparlanmaktadır.

Caci Quantum ped çıkışları 24 ayrı tonlamaya sahip olup, selülit, zayıflama, yüz tonlaması, akne tedavisi gibi programları içeren 70 moda sahiptir.

Caci Quantum’un temel fonksiyonu yaşlılık belirtilerini yok etmek ve genç görünmeyi sağlamaktır. Cilt dokusunun altındaki kasları harekete geçirerek, kasların çalışmasını ve canlanmasını sağlamaktadır. Cildin ihtiyacı olan estetik tedavilerini tek başına başarabilen ileri teknolojiye sahiptir.

Caci Quantum da birden fazla program kullanılabilmektedir. Her iki uygulama aynı ayda yapılabilmektedir, zayıflama işleminin yanında kırışık giderme programı da uygulanabilmektedir. Caci Quantum vücut toparlama ve şekillendirme uygulamasında, elektro masajla cilde sürülen özel jel ile cilt uyarılmaktadır, bu sayede kaslar çalışarak yağlar parçalanmaktadır. Bu işlem sırasında hastalar sadece masaj uyarısı hisseder ve hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Uygulama 40-60 dakika süren haftada 3 seans olmak üzere toplamda 15 seansla yaklaşık 3 beden incelme sağlamaktadır.

Caci Quantum İçindeki Programlar ve Sonuçları Nelerdir?

Caci Quantum içeriğinde selülit, zayıflama, canlandırma, lenfatik drenaj, toparlama ve yüz ve boyun toparlama ve bakım programları bulunmaktadır. Uygulama ile vücuttaki toksinler atılarak selülitler yok edilerek tekrar oluşması engellenmektedir. Toksinlerle birlikte vücuttaki yağlar parçalanarak vücuttan atılması hızlanmaktadır ve böylelikle zayıflamaya yardımcı olmaktadır.

Sonuçlar

  • Uygulama sonrasında metabolizma yaklaşık %14 oranında hızlanmaktadır.
  • Kişiden kişiye değişiklik gösteren kilo kaybı ve incelme gözlenmektedir. Genellikle 5 hafta da 5-10 kilo arasında zayıflama gözlenmektedir.
  • Bölgesel incelme ve yağların vücuttan atılması sağlanmaktadır.
  • Kilo kaybı sonrasında kaslar çalıştığı için sıkı ve diri bir vücuda sahip olmanızı sağlamaktadır.
  • Selülit tedavisinde yüksek oranda etkili sonuçlar elde edilmektedir.
  • Kasların canlanmasını ve toparlanmasını sağlamaktadır.

Caci Quantum ile hücreler yenilerek vücutta toparlanma dağlanmaktadır, böylelikle bu uygulama sayesinde incelen ve canlılık kazanan vücuda sahip olabilirsiniz.