Coollifting

Coollifting

Tüm dünyada tercih edilen ve son teknolojiyle üretilmiş olan Coollifting, her cilt tipi ve her yaş grubuna uygulanabilen bir antiaging uygulamasıdır. İğnesiz mezoterapi olarak da değerlendirebileceğimiz coollifting, cilt altına cildin ihtiyacı olan besin ve maddeleri düşük ısı ile iletilmesini sağlayan bir uygulamadır. Özel hazırlanan serumlar sayesinde ciltte liftin etkisi meydana gelmekte ve böylelikle cilt pürüzsüzleşerek derin kırışıklıklar azaltılmaktadır.

Coollifting Nasıl Uygulanmaktadır?

Cilt altına iletilen düşük ısı damarların kasılıp gevşemesini sağlamaktadır, böylelikle kan dolaşımı hızlanmaktadır. Cilt altındaki dokuların ihtiyacı olan oksijen ve özel jelin cilt altına nüfus etmesi sağlanmaktadır. Cilt altında bu sayede oluşan olumlu reaksiyonlar sayesinde canlanma ve gençleşme meydana gelmektedir.

Coollifting Hangi Bölgelere Uygulanmaktadır?

Özellikle yaşlılık belirtilerinin en sık gözlendiği göz çevresi, alın, yanaklar ve dudak çevresinde uygulanmaktadır. Bu bölgelerin yanı sıra kırışıklık gözlemlenen el, boyun ve dekolte bölgelerinde de rahatlıkla uygulanabilmektedir. İlk uygulama sonrasında gözle görülen en belirgin farklılık cildin mat görüntüsünü kaybederek parlaklık ve canlılık kazanmasıdır.

Coollifting günlük olarak yapılan tüm estetik uygulamalarına ek olarak yapılabilmektedir. Özellikle derin cilt temizliği ve fonksiyonel cilt yenileme uygulamaları sonrasında ciltte oluşan kuruluk, deri döküntülerini toparlama ve tedavide oldukça sık kullanılmaktadır.

Coollifting  Uygulama Sıklığı Nedir?

Coollifting uygulaması günlük yaşamı etkilemeden hastaların konforlu olarak hizmet almalarını sağlamaktadır. Cildi besleyen bu uygulama herhangi bir yan etkiye sebebiyet vermemektedir. Kızarıklık ve ödem gibi yan etkiler gözlenmediği için tek seans ya da çoklu seanslarla uygulama yapılabilmektedir. Uygulama sıklığının belirlenmesi ise kişinin ihtiyacına yönelik olarak belirlenmektedir.

Hemen Ara
Neredeyiz ?
İletişim Doktora Sor Neredeyiz ?