EMSCULPT NEO Edge Nedir? 

EMSCULPT NEO Edge muhteşem tasarlanmış aplikatörü vücudu şekillendirir ve aynı anda yağ birikintilerini ve kas gruplarını ele almak için radyo frekansı ve HIFEM teknolojilerinin kullanımını birleştirir. Yeni cihaz başlığı sayesinde vücudunuzun kıvrımlarını sarabilen yenilikçi tasarımıyla yan karın tedavisinde yağ yakar ve eğik kasları sıkılaştırır. Mevcut EMSCULPT NEO teknolojisinden ve Edge aplikatöründen yararlanarak, cerrahi olmayan vücut şekillendirme hiç bu kadar kolay ve etkili olmamıştı.

EMSCULPT NEO Edge’in Avantajları Nelerdir ?

Klinik araştırmalar, EMSCULPT NEO’nun ortalama olarak yüzde 30’a kadar yağ yakımı ve yüzde 25’e kadar kas kazanımı sağladığını gösteriyor. Ancak, EMSCULPT NEO Edge’den önce, bu etkileyici gelişmeler sadece karın kaslarının orta kısmıyla sınırlıydı. Yeni aplikatör Edge mucizesi sayesinde EMSCULPT NEO, aynı tedavi sonuçlarını yan karın bölgesine de verebilir hatta sarkan kollarınızı hayal edin. Bu kombinasyon, ameliyat veya iyileşme süresi olmadan vücudunuzun tamamını kavrayabilir ve kas gücünüzü gözle görülür biçimde artırır. Dahası, karın yan bölgesini tedavi ederken, EMSCULPT NEO Edge eğimli kasları sıkılaştırır ve birçok hasta duruşlarında, karın bölgesinde ve sırt rahatsızlıklarında önemli bir iyileşme fark eder.

EDGE aplikatörlerinin gelişimi yeni bir aşamaya işaret ediyor, çünkü ilk kez tüm bölgeyi sararak iyileştirebiliyor ve aşk kollarını bir bütün olarak işlem uyguluyor. EDGE aplikatörleri çift mekanizması ile gücünü katlayarak çok daha etkileyici sonuçlar almanızı garanti ediyor.

Emsculpt Neo Edge tedavisi ne kadar sürer? 

Tedavi süresi, süresi 30 dakika olan standart Emsculpt Neo tedavisi ile aynıdır.

Emsculpt Neo Edge daha ağrılı mıdır? 

Hayır, Emsculpt Neo Edge hiç acı verici değil! Hastalar tedavi sırasında herhangi bir ağrı hissetmezler ve genellikle tedaviyi hoş bir deneyim olarak tanımlarlar. Hafif bir gerginlik hissedebilirsiniz, ancak bu, işlemin işe yaradığının kanıtıdır. Emsculpt Neo Edge’in hissi, bir ısıtma yastığının sıcaklığının eşlik ettiği bir dizi yoğun kas kasılmasına benzer.

Birden fazla tedavi bölgesi yapabilir miyiz? 

Elbette! EMSCULPT NEO Edge bölgesel tedaviniz için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Hastalarımızın çoğu tek seansta karın yan, kol ve kalça bölgesini talep etmektedir. Hatta bu kombinasyonlar vücudun çekirdek kas kuvvetine yardımcı olan bu bölgelerdeki kas tonusunu daha etkili iyileştirebilir. 

EMSculpt Neo Edge aplikatörü, vücut şekillendirme, bölgesel incelme, yağ azaltma ve kas geliştirme yöntemleri arasındaki son teknolojidir. Mevcut EMSculpt Neo Edge teknolojisinden yararlanarak ve bunu vücudun daha önce erişilemeyen bölgelerini hedefleyebilen son teknoloji aplikatörlerle birleştirerek, cerrahi olmayan vücut şekillendirme için bir dev yaratıldı. Dünya çapında gerçekleştirilen 1 milyondan fazla tedavi ile EMSculpt Neo Edge teknolojisi, vücut şekillendirme ve incelmede rakipsizdir.