Eximia HR 77 Nedir?

Zamanla ciltte oluşan ölü derilerden cildin arındırılması, ciltteki yağ hücrelerinin dışarı atılması, kırışıklıkların azaltılması, selülit ve çatlak görünümüm hafifletilmesi işlemlerini tek bir sistemde toplayan teknolojiye EXIMIA HR 77 denilmektedir. Diyet ve sporla istenilen forma, inceliğe kavuşamayanlar için geliştirilen bu teknoloji sayesinde kişiye özel uygulanan metotlarla istenilen inceliğe kavuşma artık mümkün!

Eximia HR 77 Nasıl Uygulanmaktadır?

EXIMIA HR 77, 4 farklı cihanız yaptığı uygulamayı tek bir sistemde toplayan kişiye özel programlarla bölgesel incelme sağlayan bir teknolojidir. Uygulamada mikrodermoabrasyon sistemiyle cilt ölü hücrelerden arındırılır ve oksijen alması sağlanır. Sonrasında Laserporasyon (iğnesiz mezoterapi) yöntemiyle ciltteki yağ hücrelerinin dışarı atılması sağlanır. EndoRadyoMag ile lenf akışı hız kazanır, RadyoLift ile sıkılaşma, selülit ve çatlak görünümde azalma meydana gelir. Böylelikle tek bir uygulama ile cilt sıkılaşarak dokuların gençleşmesi sağlanır. Uygulamanın en belirgin özelliği ise 7 günde %40 oranında yağ azalımı sağlamasıdır. İşlem sonrasında kalıcılığın sağlanması için egzersiz ve doğru beslenme önerilmektedir.

Eximia HR 77 Kaç seansta ve kimlere uygulanabilmektedir?

Eximia HR 77, herkese uygulanabilmektedir, ancak hamilelik döneminde uygulanması önerilmemektedir. Doğum sonrasında sorunsuz olarak bölgesel incelme sağlanabilir. Uygulama için 7 seans önerilmektedir, bölgesel oranlara göre seanslar uzatılabilmektedir. Seans araları en fazla 72 saat olacak şekilde programlanmalıdır. Uygulama yapılan bölgeye göre seans süreleri değişmekte olup, 30 dakika ile 1,5 saat arasında değişiklik göstermektedir. Bir hafta sonra beklenilen sonuçlar alınabilmektedir.

EXIMIA HR 77 cihazı sadece bölgesel zayıflama işleminde mi kanılır?

Uygulama sadece yağ azaltılması için kullanmayıp, vücutta sıkılaşma ve toparlama içinde uygulanabilmektedir. Vücudun form kazanması için de EXIMIA HR 77 tercih edilmektedir.

İtalyan mucizesi EXIMIA HR 77, vücuttaki gerekli yağların dışında fazla yağların vücuttan atılmasını sağlar. Yüz içinde tasarlanmış olan ekipman ile detox, cilt bakımı gibi işlemler de yapılabilmektedir.