Cildin yeterli beslenmesi, nemlenmesi sağlıklı ve güzel görünen cildin en temel ihtiyaçlarıdır. Sağlıklı ve parlak bir cilt için cildin ihtiyacı olan bakımları doğru ve düzenli olarak yapmak önem taşıyor. Dünya’da tercih edilen HydraFacial cilt yenileme sistemi, cildin ihtiyaç duyduğu tüm bakımların tek seferde yapılmasını sağlayan ve cilde parlaklık ve ışıltı kazandıran bir yöntemdir.

HydraFacial, her cilt tipine uygun olan, cildin ihtiyacı olan nem ve tüm bakım ihtiyaçlarını sağlayan sistemdir. Uygulama vakumlama yöntemiyle yapılmaktadır, bu sayede acı ve ağrı hissedilmez. Vakumlama işlemi cildin ihtiyacına göre, cildin en at tabakasına ulaşarak kısa sürede yapılmaktadır. Seans süreleri cilt ihtiyacına göre belirlenmekte olup, 20-30 dakika kadar sürmektedir.

HydraFacial’da kullanılan vortax teknolojisi, basınçla püskürtülen vakumlu başlık sayesinde ciltteki ölü hücreleri ve siyah noktaları temizlemektedir. Cilde uygun serumlarla cilt lekeleri, ciltteki ince çizgiler tedavi edilebilmektedir.

HydraFacial’ın çözüm sunduğu cilt problemleri şöyledir;

Gözenek tedavisi

Siyah nokta temizleme ve tedavisi

Cilt tonundaki düzensizliklerin giderilmesi

Yağlı cilt

Cilt nemlendirme

Kırışıklık ve ince çizgilerin tedavisi

Sivilce tedavisi

Leke tedavisi

Cildin canlandırılması

Kadın ve erkeklere her yaşta uygulanabilmektedir. İlk seansta gözle görülür sonuçlar elde edilmektedir. Bu yöntem sayesinde cilt derinlemesine temizlenerek bebek cildi diye tabir edilen pürüzsüz görünüm kazanır. Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygulanabilmektedir. Tedavi için yapılan uygulamalarda 1 hafta aralıklarla 4-6 seans uygulama önerilmektedir. Cildin kazandığı parlaklığı, canlılığı koruması için ayda bir kere derinlemesine temizlik kalıcılığı sağlamaktadır.

HydraFacial uygulaması sonrasında cilde özel bir bakım uygulanmasına gerek kalmaz. Yapılması gereken tek uyarı işlem sonrası o gün yüzün yıkanmaması gerektiğidir. Bir gün boyunca yüze hiçbir şey sürülememesi gerekmektedir. Bunun dışında günlük yaşantıya geri dönülebilmektedir.

HydraFacial ciltte oluşan sorunların tek bir tedavi ile tüm sorunlara çözüm sunulmasını sağlamaktadır. Bu uygulama ile ciltte tahriş yada yıpranma yaşanmazken, son derece güvenli ve konforlu cilt sağlığına kavuşabilirsiniz.