Icon Lazer, cilt gençleştirme, kırışıklık tedavisi, akne izleri, leke tedavisi ve yüzdeki kılcal damar tedavisi gibi birçok tedaviye çözüm sunmakta ve estetik platformda çığır açan kapsamlı tedaviler sunmaktadır. Yaş ilerledikçe ciltte oluşan leke, kırışıklık ve kılcal damara gibi problemler Icon Lazer yöntemi ile tedavi edilebilmektedir.

Icon Lazer Nasıl Uygulanmaktadır?

Leke tedavisinde  Dünya da sadece Icon Lazere ait özellik olan ciltteki melanini ölçerek tedavi yapılmakta ve böylelikle leke tedavilerini daha etkin ve güvenli olmasını sağlamaktadır.

Icon Lazer, cildin alt ve üst tabakasında ısı hasarı oluşturmakta ve bu sayede cildin yüzeyindeki lekeler, cilt rengindeki düzensizlikler tedavi edilip onarılmaktadır. Uygulama esnasında alt deride gençleşme ve yenilenme sağlanmaktadır. Sosyal yaşamınızı etkilemeden size çözüm sunan FDA onaylı bu cihaz sayesinde herhangi bir yan etkiye maruz kalmadan cilt çatlakları da tedavi edilebilmektedir. Cildin hem alt hem üst tabakasına aynı anda etki etmesi sebebiyle içten dışa bir yenilenme, tazelik kazanan ciltte, kırışıklıklar ve ince çizgiler hafiflemektedir.

Icon Lazer Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Çatlak tedavisinde FDA onayına sahiptir
  • Cilt tonundaki düzensizliklerin yok edilmesi
  • Yaşlılık ya da güneş lekelerinin tedavisi
  • Cilt yüzeyindeki kılcal damalar tedavisi
  • Akne ya da travma sebebiyle oluşan yara izlerinin tedavisi
  • İnce çizgi ve kırışıklık

Icon Lazer Kaç Seans Uygulanmaktadır?

Icon Lazer uygulaması cilt yapısına tedavi durumuna göre 3 haftada bir 3-4 seans olarak uygulanmaktadır. Bazı durumlarda 6 seansa kadar çıkılabilmektedir Icon lazer  ile uygulama sonrasında kısa sürede cilt kendini onarmaya başladığında tedavinin olumlu sonuçları gözlemlenmektedir. Genellikle hastalar ilk seans sonrasında ciltlerindeki parlaklığı ve taze görünümü fark etmektedirler.