Stimsure tüm kas hareketlerini konforlu şekilde sağlayan, 30 dakikada 24.000 mekik etkisi yaratan mucize bir teknolojidir!

Elektromanyetik cihaz Stimsure, 20-30 dakika gibi bir sürede 24.000 kas kasılmasını sağlamakta ve sonucunda doğal kaslı bir görünüme kavuşturmaktadır. Gözle görülür fark yaratan bu cihaz, güvenilir bir uygulamaya sahiptir. Karın, bacak, kollar ve popo kaslarını güçlendirmek için geliştirilmiş vücut şekillendirmesi sağlayan bir sistemdir. Uygulama amacı kilo kaybetmek değil, vücut kaslarını çalıştırarak kas indeksini arttırmaktır. 

StimSure Nasıl Çalışır?

Stimsure deki uygulama başlıkları elektromanyetik bir alan oluşturur ve kaslara bağlandığı için bu kaslarda elektrik akımı oluşturmaktadır. Egzersiz esnasında kaslar nasıl büzülürse, stimsure ile uygulama esnasında da kaslarda büzülme olur. Kasların gergin tutulmasını ve yüksek ölçüde kasılmasını sağlamaktadır. Elektrik akımının sağladığı etki, vücuttaki kasların motor nöron hücrelerinin uyarılarak kasların kasılarak liflerinin daha verimli büyümesini sağlamaktadır. 

Stimsure Nasıl Fayda Sağlar?

Stimsure, karın bölgesinde bulunan yağların altındaki kasların yoğunluğunun artmasına olanak tanımaktadır. Artan kas yoğunlu ile vücuttaki yağların azalması sağlanır, bu durumda da hem daha ince hem de atletik bir vücut yapısına sahip olmayı sağlamaktadır. Kalçalara uygulandığında ise, kalkık ve atletik bir popo yapısına sahip olabilirsiniz. Cerrahi müdahale olmadan popo kaldırma sağlayan tek uygulamadır, popo yağlarından kurtulmak ve popo kaldırmak için zahmetli işlemlere gerek kalmadan stimsure ile istediğiniz gibi yuvarlak ve kalkık popoya sahip olabilirsiniz.

Stimsure Kaç Seans Uygulanır?

Haftada en az 2 kez uygulanmaktadır, genellikle 20-30 dakika gibi bir sürede uygulama tamamlanmaktadır. Etkili sonuçların alınması için 6-8 seans arasında uygulama önerilmektedir. Ancak bu süre kişilere göre değişiklik gösterebilmektedir, iyi sonuç için kişiye özel uygulama yapılmalıdır, bu durumda da vücut yapısı yağ kas oranı gibi etkenlerden dolayı nihai sonuç kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir. 

Stimsure Farkı Nedir?

Cerrahi olmayan bir işlem olması Stimsure’yi diğer yöntemlerden ayıran önemli özelliğidir. Ayrıca farklı yöntemlerde vücuttaki yağlar yakılmaya çalışılırken, stimsure kas yaparken yağ yakımı sağlayan devrim niteliğinde bir teknolojidir. Diğer yöntemlerde olan ısıtma soğutma sistemi olmadığı için, yanık, yara izi, şişme gibi risklerde bulunmamaktadır. Acısız ve ağrısız bir uygulama olduğu için hem konforlu hem de güvenli bir yöntemdir.