AlfaCool 360, vücutta bulunan fazla yağlardan kurtulmada etkili yoldur. Spor salonlarında harcanan zaman, diyet uygulamalarına harcanan paralar AlfaCool ile son buluyor! Soğutma teknoloji kullanılarak tasarlanan AlfaCool, çoklu başlıkları sayesinde tüm vücuda, çene altından dizlere kadar uygulanabilmekte ve yağları dondurarak parçalamaktadır. Farklı başlık çeşitleri ile kişiye özel uygulanmakta ve %90 üzerinde hasta memnuniyeti sağlamaktadır. Uygulama esnasında çevre dokular zarar görmeden, deri altındaki yağ katmanına müdahale eden bir sistemdir. Deri altındaki yağ dokularının büyük bir kısmını dondurarak parçaladığı bilimsel olarak da kanıtlanmıştır.

AlfaCool Uygulaması

Tüm vücuda uygulanabilen AlfaCool, uygulama başladıktan sonra ilk 5 dakika hedef bölgede sıkılaşma hissi ve derin çekilme hissi yaşatabilmektedir. Bu esnada soğutma kapları vücuda stabil fakat kuvvetli soğutma enerjisi iletilir. Dakikalar geçtikçe uygulama esnasında seans daha kolaylaşmakta, vücut alışarak rahatsızlık hissini minimuma indirmektedir.

AlfaCool’un Avantajları Nelerdir?

Çene altından dizlere kadar uygulanabilir olma özelliği, tüm vücutta biriken yağların dondurulması ve atılmasını sağlamaktadır. İnatçı yağlardan kurtularak yeni ve fit bir vücuda sahip olabileceksiniz. Kişiye özel uygulanması, inatçı yağların yok edilmesinde bireysel avantaj sağlamaktadır. 

AlfaCool ile Yağlar Vücuttan Nasıl Atılır?

Alfacool’un soğuk başlıkları, hedeflenen bölgedeki inatçı yağları dondurmaktadır. Uygulama esnasında ve sonrasında donmuş yağ hücreleri kristalleşmektedir. Kristalleşmiş yağlar idrar yoluyla vücuttan atılmaktadır, böylelikle inatçı yağlardan uzun uğraşlar vermeden kurtulmak kolaylaşmaktadır. 

AlfaCool Sonrasında Başka Tedaviye İhtiyaç Var Mıdır?

Uygulama yapılacak olan bölgeye ve bulunan yağ dokusunun kalınlığına göre ek tedavi önerilebilmektedir. Doktorunuzun onayı ile dilerseniz 4 haftalık süre sonrasına ek tedaviler de uygulayabilirsiniz. İstenilen sonuca hızlı ve etkili şekilde ulaşmak için işlem sonrasında kan dolaşımının hızlanması için masaj terapi alınmasını öneriyoruz.

AlfaCool Kimlere Uygulanabilir?

Vücudunuzda inatçı yağlar varsa ve bu yağlardan diyet ya da egzersizle kurtulamıyorsanız AlfaCool tam siz göre! Bel bölgesinde oluşan yağlanma, çene altı yağlanması, kollardaki kalınlık ve sarkmalar, karın bölgesinde biriken inatçı yağlar için dileyen herkes AlfaCool ile bu yağlardan kurtulabilir.