MORA-Terapi (biorezonans) bir detox programıdır. MORA-Terapi kişide bağımlılık ve benzeri bir durum yaratan maddelere karşı uygulanan ve o maddeye özgü elektromanyetik frekansların vücuttan “silinmesi” olarak anlatılabilecek bir işlemdir. MORA-Terapi yaygın olarak sigara bırakma, alkolü bırakma, hafif uyuşturucuları bırakma ve zayıflama konusunda kullanılmaktadır. Zayıflama amaçlı kullanımda bahsedilen “Silme” işlemi sigara ya da alkol üzerinden değil, “karbonhidrat tipi gıdalar” üzerinden yapılmaktadır.

MORA TERAPİ İLE SİGARA BIRAKMA
MORA-Terapi uygulaması öncesinde 2 adet sigarayı yarıya kadar içmenizi isteyeceğiz.Uygulama sırasında cihazın her iki giriş alanına içtiğiniz sigaralar konulacak ve biorezonans işlemine tabi tutulacak frekans örneği buradan alınacak. Bir diğer alanda ise evde kullanmanız için size verilecek tuzlu su-etil alkol karışımı sıvı frekans yüklemesine tabi tutulacak. MORA-Terapi’de son içtiğiniz sigaralar kullanılacak. Yani frekanslarla “aşılanma” ya da biorezonans ile frekans temizliği son içtiğiniz sigaralar üzerinden olacağı için genellikle kullandığınız marka sigaralar olması önemlidir. MORA-Terapi uygulaması sırasında rahat bir koltukta oturuyor olacaksınız. Ellerinizde cihazın elektrotları olacak. Ayaklarınız özel iletken plakalara basıyor olacak. Alnınızda ise bir başka elektrot sarılı bulunacak. Uygulama 30 ila 50 dakika arası sürecek ve bu sırada bir rahatlama-sakinlik hali yaşayacaksınız; hafif sersemlik hissetmeniz de olasıdır. Bu durum, seans bittiğinde ortadan kalkar ve sizi işinizden alıkoyacak ya da örneğin araba kullanmanızı engelleyecek bir durum değildir. tedavi sonrası bol su tüketmeniz önemlidir. Sigaradan kurtulmak için MORA-Terapi kişinin net olarak hissedebileceği bir destek verir. Ancak sigara isteğinin kişinin psikolojik durumuyla birebir bağlantılı olduğunu da akıldan çıkarmamamız gerekiyor.

Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için güzellik merkezimizi ziyaret edebilir veya 239 29 90 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz.