Buz Lazer, epilasyona farklı bir bakış açısı getiren son teknolojiye sahip bir uygulamadır. Hem zamandan kazandıran hem de konforlu bir uygulama olan Buz Lazer ile istenmeyen tüylerden kısa sürede kurtulmak mümkündür! İleri teknoloji ile üretilmiş olan Buz Lazer, FDA onayına sahip bir epilasyon uygulamasıdır, geliştirilmiş yeni uygulaması Soprano Titanium ile %40 daha hızlı uygulanarak yenilikleri ile kullanıcılara etkili çözüm sunmaktadır.

Soprano Titanium Nedir?

Üst seviyede konforlu uygulama sağlayan Soprano Titanium, lazer epilasyona farklı bir bakış açısı kazandırmaktadır. Soprano gelişmiş çözümlerle karşımıza çıkmakta olup, 3 dalga boyuna sahip olan tek epilasyon cihazıdır. Alexandrite, Diode ve Nd:YAG olmak üzere 3 dalga boyunu tek bir cihazda birleştiren teknolojiye sahiptir. Bu dalga boyları ile aynı zamanda kıl folikülündeki farklı doku derinliklerini ve anatomik yapıları hedefleyerek etkin çözüm sunmaktadır. Soğutma teknolojisi ile kullanıcıların acısız ve ağrısız epilasyon konforunu yaşamasını sağlamaktadır, ayrıca hem etkili hem de güvenli uygulaması ile bilinen tüm epilasyon yöntemlerini geride bırakmayı başarmıştır. Tüm cilt tiplerine uygulanabilmekte ve her kıl tipi için uygun kullanım sağlamaktadır, bu sebeple mevsim fark etmeden her zaman uygulanabilir olması da her mevsim güvenle tercih edilmesini sağlamaktadır.

Buz Lazer ™ Titanium Başlığı

Soprano Titanium’un 3D teknolojisine sahip olması klinik olarak kanıtlanmıştır, lazer teknolojilerinin önde gelen yeni uygulaması soprano 3 dalga boyunu tek bir cihazda birleştirmiş ve kıl köklerini çevre dokulara zarar vermeden yok etmektedir. İnce tüylere bile etki eden bu cihaz ile istenmeyen tüylerden kısa sürede kurtulmanız mümkündür, ayrıca geniş başlığı sayesinde etki alanı büyümekte ve seanslarda da zamandan kazandırmaktadır.

ICE Plus Gelişmiş Soğutma

Buz Lazer™ Titanium epilasyonun konforla buluşmuş halidir. Iceplus özelliği olan buz başlık ile uygulama esnasında acı ve ağrı hissi ortadan kalkmaktadır, çünkü buz başlık seans boyunca cildi soğutmakta ve cildin serin kalmasını sağlamaktadır. Lazer uygulamalarının ciltte meydana getirdiği yan etkilerde bu sayede ortadan kalkmakta ve konforlu bir epilasyon hizmeti sunmaktadır.

Buz Lazer Nasıl Uygulanır?

Tüm lazer uygulamalarında olduğu gibi Buz Lazer’de kıl köklerini hedef almaktadır. Kıl köklerine iletilen lazer dalgaları kıl köklerinin tahrip olarak yeniden oluşmasını engellemektedir. Buz Lazer’in amacı kalıcı olarak istenmeyen tüylere son vermek, bu işlemi yaparken acı ve ağrı hissi olmadan konforlu olarak epilasyon sağlamaktır. Geliştirilen buz başlık cildi uygulama esnasında -3 dereceye kadar soğutmaktadır bu sayede acı hissetmeden, ciltte yanma, kızarıklık gibi yan etkiler olmadan kalıcı olarak istenmeyen tüylere son vermektedir.

Buz Lazer ile yapılan epilasyon uygulaması her mevsim, her cilt rengi ve kıl tipine uygulanabilmektedir. Seans süreleri kısa ve seanslar etkilidir. İstenen sonucun alınması için seans sayısı kişilerin kıl yapısı ve cilt tipine göre belirlenmektedir. Genellikle 4-6 seansta istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkündür, ancak inatçı kıl yapısına sahip kullanıcılarda seans sayısı artış gösterebilmektedir. Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için, acı veren geçici epilasyon uygulamalarıyla zaman kaybetmenize gerek yok, Buz Lazer ile masaj konforunda epilasyon yaptırabilir, her mevsim pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.