Bölgesel incelme ve vücut şekillendirmenin en yeni teknolojisi ve soluğu artık sizlerle! VANQUISH ME, tedavi edilen bölgedeki yağı etkili bir şekilde ve herhangi bir iyileşme süresi olmaksızın etkili bir şekilde gidermeyi başarabilen, cerrahi olmayan bir yağ yakma tedavisidir. Cerrahi olmayan, ameliyat gerektirmeyen, yara ve dikiş izi gibi sorunlarla uğraşmanıza gerek bırakmayan bu yeni nesil teknoloji; yağ yakma ve vücut şekillendirme için en son yenilikleri kullanan son nesil temassız radyofrekans teknolojisidir. 

“Temassız radyofrekans teknolojisi nedir ?” Dediğinizi duyar gibiyiz… BMI yani kilo sınırlamaları olmadan rakipsiz hasta konforu ve güvenliği sağlayan sizin teninize dokunmaya bile gerek duymayan bir cihaz hayal edin. Sonuç olarak cihaz, sektördeki en kapsamlı tedavi alanına sahiptir.

VANQUISH ME NASIL UYGULANIR?

Bu endüstri lideri yenilik, liposuction ameliyatına mükemmel bir non-invaziv alternatiftir. Tedavi, oldukça büyük ve kapsamlı cihaz başı sayesinde cilde dokunmadan gerçekleştirilir ve bu nedenle tamamen ağrısızdır. Herhangi bir iyileşme süresi olmadan anında normal aktivitelere dönmenizi sağlar.  Patentli Seçici RF teknolojisi, ciltte herhangi bir pürüz veya sınır bırakmaksızın hedeflenen tüm karın veya bacakları kaplayarak aynı anda tüm alanı tedavi etmeye olanak tanır. Teknoloji, vücuttaki yağ seviyelerini hassas ve doğru bir şekilde tespit etme yeteneğine sahiptir ve vücut yağınızı ısıtmak ve sıvılaştırmak için gereken hassas, kişiselleştirilmiş radyo frekansı enerjisi seviyelerini uygular.  Vanquish Me, yağ dokusunu ısıtarak ve yağ hücrelerini eriterek bölgenin tamamını hedefler. Yağ hücreleri parçalanır ve küçülür, bu da vücudun lenfatik sistem aracılığıyla ölü hücreleri doğal olarak dışarı atmasına olanak tanır.  Tüm hedef bölge sadece 45 dakikada tedavi edilebilir. Genellikle 4 ila 6 seanslık bir kür öneririz, ancak tedavi planınız konsültasyonunuz sırasında ayrıntılı olarak tartışılır.

VANQUISH ME’nin Faydaları 

VANQUISH ME tedavisi sadece yağ yakmakla kalmaz, aynı zamanda, inatçı vücudu şekillendirirken size estetik bir gelişme sağlamak için tasarlamıştır. Yararları aşağıda özetlenmiştir: 

  • Sektördeki en büyük alan boyutuna sahip bölgesel incelme cihazıdır
  • Tek seansta tüm bölgede işlem yapar 
  • Rakipsiz hasta konforu ve güvenliği ile FDA onaylı BMI ile sınırlı değil
  • Non-invaziv ve iyileşme süresi yok
  • Erkekler ve kadınlar için uygun 
  • Aynı anda birden fazla alanı kapsar 
  • Yağ tabakasında %79 azalma 

Bazen spor salonunda ne kadar sıkı çalışırsak çalışalım, bir türlü kurtulamadığımız o son yağ birikintileri vardır. VANQUISH ME tedavileri, erkek ve kadınların bölgesel yağlarını yakmalarına yardımcı olmak için en teknolojik ve kapsamlı yöntem olarak tarihe adını yazdırmayı başarıyor.  Tek bir seans sadece 45 dakikada tüm bölgeyi tedavi edecektir. Genellikle 4 ila 6 tedavilik bir süreç öneriyoruz.  

Tedavi:  İlk olarak, bölge çevresindeki yağ hücreleri ısınarak çevre dokuya zarar vermeden büzülmelerine ve yok edilmelerini sağlıyoruz. İkincisi, yağ hücreleri parçalanır ve son olarak, lenfatik sistem yoluyla doğal olarak vücuttan temizlenir.

VANQUISH ME Yan Etkiler Ve Riskler?

VANQUISH ME cihazı yağ hücrelerini hedefler; bu nedenle, tedavi çevreleyen dokuyu etkilemeyecek veya zarar vermeyecektir. Ağrı, morarma veya şişlik yoktur ve ekstra dinlenmeye gerek yoktur. Bununla birlikte, tedaviden sonra ciltte yalnızca bir miktar kızarıklık olabilir, ancak bu birkaç saat içinde geçer. 

VANQUISH ME Sonuçları Ne Kadar Hızlı Göreceğim? 

Birçok hasta, ilk tedaviden 2 ila 3 hafta sonra, vücutları bozulmuş yağ hücrelerini doğal olarak yok etmeye başladığında değişiklikleri bildirir. Ancak, optimal sonuçlar genellikle 5-8 hafta sonra görülebilir.

Vanquish ME, non-invaziv olup, yağ hücresi azaltmak için ikinci nesil temassız ilk ve tek teknolojidir. Sektördeki en geniş tedavi alanıyla, rakipsiz hasta konforu ve güvenliği ile tek seansta yan yana tedavi eder. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, uygun bir aday olup olmadığınızı belirlemek ve tedavi planınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için tedavinizden önce tam bir konsültasyon yapacaktır, hiç merak etmeyin.

VANQUISH ME işlem sırasında ne hissedeceğim?

Diğer tüm şekillendirme cihazlarına kıyasla Vanquish ME’nin ana avantajı rahatlıktır. Tipik olarak hissedeceğiniz tek şey, tedavi edilen bölgede tedaviden sonra birkaç saat sürebilen bir sıcaklık hissi olacaktır. Tedavi yatar pozisyonda yapılır, böylece işlem sırasında rahatlayabilir, dinlenebilirsiniz.